حدودا سالِ 1387 بود ، یک شب که شدیدا غمگین و ناراحت بودم تصمیم گرفتم یک وبلاگ بسازم و بشینم داخلش درد و دل کنم. نمیدونم چرا ولی خب حس میکردم اگه یک مکانی پیدا کنم و اونجا حرف های دلم رو بگم خیلی راحت تر میتونم به یه آرامشِ نسبی برسم. اون زمان دقیقا 17 سالم بود و از شبی که وبلاگ رو زدم، شروع کردم از رابطه های احساسی و غیراحساسی می نوشتم.از هر خاطره ای، از هر درد و دلی از هر غمی و از هر جدایی و هر آشنایی روزهای قشنگی بود وقتی آدم با یک جامعه ی چندصد و چندهزار نفره بصورتِ یک جا درد و دل میکنه بدونِ اینکه خجالتی بکشه هر حرفی رو میزنه مخصوصا وقتی ناشناس می نویسه و در آخر بازخورد های این تعداد آدم نسبت به حرف های دل ، مطمئنا هم خیلی آرام بخشِ و هم خیلی لذت بخش.از اون روز چندین سال بدون وقفه می نوشتم، از هرچیزی تا اینکه درگیر کار شدم و دائم نوشتنم تبدیل شد به سالی یک بار به وبلاگ سر زدن تا به امروز.

بعد از این همه سال حدود 2 هفته پیش دوباره  داشتم وبلاگ قدیمی رو نگاه می کردم احساس کردم به اون گوش های شنوا هنوز هم نیاز دارم. قبلا با سرویس دهنده بیان آشنا بودم ولی من همیشه احساس صمیمیتِ بیشتری با بلاگفا می کردم، اما خب تصمیم گرفتم دوباره از صفر شروع کنم ولی این بار توی سرویس دهنده بیان خواستم وبلاگِ قبلیم رو از بلاگفا به اینجا انتقال بدم اما خب هرکاری کردم مثل اینکه ابزارِ مهاجرتِ بلاگ بیان روی بلاگفا کار نمی کرد، تماس هم گرفتم پاسخگو نبودن تا اینکه توی نظرات اینور اونور متوجه شدم مسئولینِ این سرویس دهنده مدت هاست که خبری ازشون نیست. نه ایمیلی جواب میدن نه تلفنی و نه حتی وبلاگِ رسمیشون رو بروز میکنن، حالا اینکه تصمیم درستی گرفتم با این وضعیت میخوام توی این سرویس دهنده شروع کنم خدا داند. اما خب این تصمیمیه که گرفتم و امیدوارم اشتباه نباشه.

بگذریم .

اینکه شما یک جایی چه در وبلاگ و چه در یک دفتر خاطرات ، از هر موضوعی بنویسی ، تاریخ رو ثبت کردی. بعد از 10 سال میشینی و تاریخِ 10 سال گذشته ات رو میخونی این باعث میشه همیشه بدونی کی بودی و چه روزهایی رو گذروندی تا به اینجا برسی. از این به بعد میخوام مجدد اینجا شروع کنم و تمام روزمره های زندگیم رو بی پرده روی این وبلاگ بنویسم. امیدوارم توی اینجا هم بتونم دوستانِ خوبی مثل دوستانی که سال های سال توی بلاگفا من رو همراهی می کردن پیدا کنم.توی روزهای آینده حتما یه داستان جالب از اینکه به چه شکل با وبلاگ نویسی آشنا شدم رو واستون تعریف می کنم.

ببخشید که طولانی شد ولی خب چندین سال بود ننوشته بودم جمع شده بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرتال تفریحی ناز پلاس نقد و بررسی متون پایان نامه ها سلامت هنر و خلاقیت دوربین های دیجیتال Website Design and Internet Marketing آپشن خودرو | گند م کار کتابخانه عمومی شهدای مرزیجران فرمالین